Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?

Go down 
+6
DEI....
AndyLover
Fallen Angel
Jealousy
Darkness
Vampyrė
10 posters
AutoriusPranešimas
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 10:38 am

Nekenčia? Toleruoja? Mėgsta? pasipasakokite.
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
Darkness
Moderatorius
Darkness


Posts : 304
Reputation : 0
Join date : 2011-07-01
Age : 25
City : Bettery City

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 1:37 pm

Draugai - vos įkėliau foto su jais į facebooką pareiškė kad jų išvaizda juos pykina -.-
Tevai - apie BVB dar nieko nesakė, nes nematė jų dar Very Happy Bet žinau kad jų nuomone ne per geriausia
Atgal į viršų Go down
http://www.justtoma.blogspot.com
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 2:29 pm

Mano šeima tai jau pripratus prie tokių mano muzikantų (iš pradžių jiems keistas buvo Billas iš TH) ir tokios mano išvaizdos. Gal galvoja, kad juos kopijuoju, nežinau.. O draugai tai... Jų nėra daug, kur gyvenu. Galima sakyti, čia niekas tokios muzikos neklauso. Rolling Eyes o ką jau kalbėti apie išvaizdą...
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
Jealousy
Narys
Jealousy


Posts : 12
Reputation : 0
Join date : 2011-07-22
Age : 30
City : Kaunas

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeŠt. 08 27, 2011 8:35 pm

Šeima - Mamai, jokio skyrtumo ko aš klausausi Very Happy O tėtis kai pamatė jų nuotrauka paklausė: "Tai kurį namo parvesi?" Very Happy
O draugai tai iš viso net nežinojo, kad tokia grupė egzistuoja Very Happy Kol aišku nepamatė ant telefono jų foto Very Happy
Jiem buvo tik keista, kad man jų dainos patynka, nes šiaip aš klausausi pagrinde visų "populiarių" dainų ir šiaip visokias klubines ir t.t.
Bet šiaip man jie nieko nesako, nes jie jau žino, jei man patynka daina, tai ji gali būti rokas, popsas, hip hopas bet aš jos vis vien klausysiu Very Happy
Apie jų išvaizda tai vienas draugas tik sakė: "Drasuoliai, nebijo atrodyti kitaip" Very Happy
Tai kai gyvenanti forsu rajone visai neblogai manyčiau toleruoja Very Happy
Atgal į viršų Go down
Fallen Angel
Narys
Fallen Angel


Posts : 1119
Reputation : 1
Join date : 2011-08-16
Age : 31

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeŠt. 08 27, 2011 8:51 pm


Mano tevam vienodai šviečia ką aš klausau. priprato tiek prie išvaizdos tiek prie muzikinių grupių. tai dar vieni jiems nieko nereiškia. kažkada sakė, kad jiems viskas skamba vienodai. na aišku jai jau pasileidžiu muziką tai būnu paprašyta sumažint garsą, nors kai klauso brolis savo transų tai to daryt jam nereikia .___. ir su pastaruoju mes pasipešam. geriausia tai, kad jam ne ta muzika kliūna bet jų išvaizda, o tai ir tampa didžiausiu pretekstu mum apsikapot ;D
dėl draugų tai viskas įdomiai vyksta. visi klauso įvairių muzikos stilių. bet vienas kitą toleruojam. na kai pamatė Ash ant telefono ekrano tai draugės liko sužavėtos teko rodyt dar daugiau nuotraukų, bet tuo ir užsibaigė ;D o tie kurie nemėgsta tokio žanro, išvaizdos žmonių tai aš ne tiek daug ir bendrauju su tokiais. bet jie tyli apie mano muziką aš tyliu apie jų ir taip gražiai gyvenam toleruodami vienas kitą. tik kartais kai būna paleidžiama garsiai muzika visada tenka kalusyt ko nors kitko, nes aplinkai labiau priimtina kitos dainos.
Atgal į viršų Go down
AndyLover
Narys
AndyLover


Posts : 92
Reputation : 1
Join date : 2012-04-10
City : Klaipėda

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeAntr. 04 10, 2012 3:31 pm

šeima - nėra jokių problemų , tai ką klausau aš, klauso ir mano mama , pati sako duok paklausyt... kokios geros dainos :3
ir šiaip turiu daug draugų kuriems patinka BVB, tie kurie neklauso ar nežino, nekimba, visi draugiškai Very Happy laikausi taisyklės
"jei aš klausau - kitokią muziką negu tu, nereiškia, kad klausau šūdą" Very Happy tad tie kurie stumia , greitai nutildau Smile
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimePen. 04 13, 2012 8:37 pm

Tavo mama klauso BVB? kai kietai Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
DEI....
Narys
DEI....


Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2012-05-17
Age : 25
City : Utena

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeŠt. 05 26, 2012 6:10 pm

Šeima - tėvams atrodo, kad BVB man daro blogą įtaką, nes vakarais pradėjau amžinai prie kompiuterio sedėti, ir dar pažymiai suprastėjo Wink
o dėl draugų tai tik keliems jie patinka. daugelis iš jų dažniausiai sako "fuuu.. kas čia tokie?" tačiau jiems greit būna paaiškinama, kad kiekvienam žmogui patinka skirtingi dalykai Wink
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeŠt. 06 02, 2012 12:07 pm

Dėl pažymių, tai aš kaip tik pradėjau geriau mokytis : D kažkaip pradėjau tikėt savim, stengtis. tik visų rokerių dėka esu kas esu Smile
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
nimfa12
Narys
nimfa12


Posts : 7
Reputation : 0
Join date : 2012-03-30

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimePen. 06 08, 2012 8:59 am

Mama tai nieko tik pasako: man tai nepatinka rokas kiekviena kartą kai išgirsta kad aš jo klausaus. Tėtis pats klausos Marilyn Mansono ir kitokių neprastų dainininkų tai jam BVB patinka ir pats jų pasiklauso, brolis visiškai prieš juos nusistatęs Mad
Draugai tai praded varyt ir pasakot kad geriau tu 1D pasiklausyk tai pasiūlau susikišt juos į gerą vietelę. tai tada jau sako nu kiekvieno nuomonė skirtinga. ( noobs. ) Tik va geriausia draugė nieko apie juos nesako blogo, bet labiau TH vistiek jai.
Atgal į viršų Go down
AndyLover
Narys
AndyLover


Posts : 92
Reputation : 1
Join date : 2012-04-10
City : Klaipėda

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeAntr. 07 17, 2012 11:23 pm

Vampyrė rašo:
Tavo mama klauso BVB? kai kietai Very Happy

taip Very Happy
Atgal į viršų Go down
Arielle
Narys
Arielle


Posts : 61
Reputation : 1
Join date : 2013-01-08
Age : 28
City : Šilutė

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeAntr. 01 08, 2013 5:55 pm

Mano mama niekada nepritarė ir nepritars muzikai kurią klausau Very Happy o gaila....
Turiu tik dvi drauges kurios žino ir klausi BVB, o daugelis kitų mano draugų klausi dance muzikos, tai tikrai negiria mano muzikos skonio Very Happy
Atgal į viršų Go down
RaudonaPieva
Narys
RaudonaPieva


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 35
City : Šiauliai/Vilnius

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeAntr. 01 08, 2013 5:58 pm

Mano tėvai nežino, ko aš klausau, aij mama tik išgirdo in the end, nes telefono skambutis yra, oho sako kas čia :DDD crazy, nors man koks skirtumas, klausau kas man patinka ir nuo ko jaučiuos gerai. O taip iš savo artimiausio rato draugų tai mažai kas klausosi tokios muzikos, bet su visais sutariu ir kažkaip nevarom vieni ant kitų. Very Happy
Atgal į viršų Go down
gabash
Narys
gabash


Posts : 7
Reputation : 0
Join date : 2013-03-09
Age : 24

Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitimeŠt. 03 09, 2013 4:13 pm

Mama yra visiškai prieš, tėtis galvoja, kad KISS'us kopijuoja, bet sako, visai nieko dainos ;3 Draugai nelabai kreipia dėmesį į mano klausomą muziką xD tik, vat, klasiokai hatina ant jų specialiai, prie manęs xD Aš jau nustojau į juos kreipt dėmesį Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?   Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ką jūsų draugai/artimieji mano apie Black Veil Brides?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» sharkeen.lt parašė apie Black Veil Brides
» Įžymūs žmonės apie Black Veil Brides
» Kodėl turėtume didžiuotis Black Veil Brides?
» Sapnai su Black Veil Brides
» Black Veil Brides apdovanojimai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 
BAND
 :: BLACK VEIL BRIDES
-
Pereiti į: