Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mylimiausias narys Andy?

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Nicole
Moderatorius
Nicole


Posts : 1191
Reputation : 0
Join date : 2011-07-02
Age : 30
City : Klaipėda

Mylimiausias narys Andy? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mylimiausias narys Andy?   Mylimiausias narys Andy? Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 10:22 am

Mylimiausias narys Andy? Paatviraukite kodėl? :}
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Mylimiausias narys Andy? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mylimiausias narys Andy?   Mylimiausias narys Andy? Icon_minitimeSk. 07 10, 2011 12:19 pm

Andy mėgstu seniausiai, dar kai kita grupės sudėtis buvo aš Jį įsikliopinau. Very Happy
Žaviuosi Juo dėl to, kad Jis rašo poeziją, myli gyvūnus, yra mielas, nuoširdus ir šiltas. Myliu Jo menišką sielą.
Aišku, išvaizda Jo nereali. Kaip angelo. Dažnai vadinu Jį Juoduoju Angelu. Dieviu Jo mėlynas akis ir tokį sodrų, kaip medus balsą. (balsas Jo tikrai labai vyriškas Very Happy)
Myliu Jo auskarą lūpoj, plaukus, lūpas, nosį... Viską. Su visais Jo trūkumais, kurių Jis beveik neturi.
Myliu Jo šypseną, kuri sušildo širdį.
Mano dievas, gimęs ne gruodžio 25ąją, o 26ąją. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
belibrou.
Narys
belibrou.


Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 2012-08-07
Age : 27

Mylimiausias narys Andy? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mylimiausias narys Andy?   Mylimiausias narys Andy? Icon_minitimeAntr. 08 07, 2012 4:27 pm

iš esmės aš jį mėgstu lygiai dėl tų pačių priežasčių kaip ir VampyrėSmile man atrodo net nėra ką daugiau pridurti:) tik, kad ne taip ilgai jį mėgstu.. :]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mylimiausias narys Andy? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mylimiausias narys Andy?   Mylimiausias narys Andy? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mylimiausias narys Andy?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Andy ir Juliet
» Mylimiausias narys Jinxx?
» Andy scenoje
» Andy tatto
» Andy Biersack

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 
BAND
 :: ANDY BIERSACK
-
Pereiti į: