Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Nauja Jinxx tatuiruotė

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Darkness
Moderatorius
Darkness


Posts : 304
Reputation : 0
Join date : 2011-07-01
Age : 26
City : Bettery City

Nauja Jinxx tatuiruotė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nauja Jinxx tatuiruotė    Nauja Jinxx tatuiruotė  Icon_minitimeAntr. 09 13, 2011 2:31 pm

Jinxx nauja tatuiruotė.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://www.justtoma.blogspot.com
Fallen Angel
Narys
Fallen Angel


Posts : 1119
Reputation : 1
Join date : 2011-08-16
Age : 31

Nauja Jinxx tatuiruotė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja Jinxx tatuiruotė    Nauja Jinxx tatuiruotė  Icon_minitimeAntr. 09 13, 2011 2:45 pm

čia ji daryta su kažkokiu pretekstu ar tiesiog šiaip? tiesiog pirmojis mintis ir buvo tokia ką jis nori tuo pasakyt, nes man tokiai ne visai suvokiančiai prasmę ,,man gražu" tai nieko nepasako ;D nors visai graži ;D
Atgal į viršų Go down
Tori
Narys
Tori


Posts : 478
Reputation : 0
Join date : 2011-07-03
Age : 29
City : Kaunas

Nauja Jinxx tatuiruotė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja Jinxx tatuiruotė    Nauja Jinxx tatuiruotė  Icon_minitimeTr. 09 14, 2011 9:32 am

Įdomi tokia sakyčiau Very Happy iš pradžių pažiūrėjus buvo "wtf?", bet kai įsižiūrėjau, tai visai nieko tokia Smile man patinka!
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Nauja Jinxx tatuiruotė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja Jinxx tatuiruotė    Nauja Jinxx tatuiruotė  Icon_minitimeTr. 09 14, 2011 11:28 am

Čia kaip ožys, tipo šėtonas ;DD nes pagal jo kontūrus gaunasi žvaigždė su dviem smaigaliais š viršų. Šėtonas ;D na čia viena prasmė. Nežinau ar supratot ką noriu pasakyt, kai kur rašo, kad vienas iš satanizmo simbolių ;DD bet tai nereiškia, kad jis šėtonu tiki. dauguma sunkiosios muzikos grupių naudoja pentagramą.
[You must be registered and logged in to see this link.] va, ožys
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
belibrou.
Narys
belibrou.


Posts : 45
Reputation : 0
Join date : 2012-08-07
Age : 27

Nauja Jinxx tatuiruotė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja Jinxx tatuiruotė    Nauja Jinxx tatuiruotė  Icon_minitimeAntr. 08 07, 2012 4:49 pm

atvirai pasakius.. man nelabai:DDD
nors.. gal priprasti reikia:) keistoka man ši tattoo:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nauja Jinxx tatuiruotė  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nauja Jinxx tatuiruotė    Nauja Jinxx tatuiruotė  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nauja Jinxx tatuiruotė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Apie Jinxx
» Jinxx nuotraukos/gif'ai
» Jinxx ir Sammi sužadėtuvės.
» Mylimiausias narys Jinxx?
» Jinxx ir Sammy vestuvės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 
BLACK VEIL BRIDES
 :: NAUJIENOS
-
Pereiti į: