Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sapnai su Black Veil Brides

Go down 
+7
shitwhile
Nicole
Fallen Angel
kriss
Omen.
Darkness
Vampyrė
11 posters
AutoriusPranešimas
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 9:38 pm

Šiąnakt sapnavai BVB narius? Pasidalink su visais fanais! Smile
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
Darkness
Moderatorius
Darkness


Posts : 304
Reputation : 0
Join date : 2011-07-01
Age : 26
City : Bettery City

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeŠt. 07 02, 2011 10:29 pm

Preitą mėnesį atrodo sapnavau. Buvau Kalifornijoje, fotografavau kažkokį reklaminį BVB plakatą ant kažkokio pastato. Į tą pastatą įėjo Andy, aš nusekiau iš paskos Very Happy Viduje, buvo visi kiti BVB nariai, ten konferencija su jais vyko, ir kaip specialiai daugiau arba neatsimenu arba pradėjau ne į temą kažką sapnuot :DD

Žiauriai lievas sapnas, beet vis dėl to aš bent kartą juos susapnavau :DD
Atgal į viršų Go down
http://www.justtoma.blogspot.com
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 10:22 am

Aš prieš tą Andy nelaimę pranašišką sapną sapnavau. Very Happy kad jie pateko į avariją ir Andy labai susižeidė. Ir vėliau sužinojau, kad tris šonkaulius susilaužė. Brr
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
Omen.
Narys
Omen.


Posts : 126
Reputation : 0
Join date : 2011-07-02

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 10:30 am

Vytaute tavo sapnai tai atsakau topas. ;D
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeSk. 07 03, 2011 10:37 am

:DD šiuo metu tai forumo lentą sapnuoju :DDDD
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
kriss
Narys



Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2011-07-15
Age : 31
City : marijampole

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimePen. 07 15, 2011 6:46 pm

as ir viena kart sapnavau kad bvb buvo atvaziave y lietuva ir as buvau ju konce atsikelus pagalvojau kad tai galetu but istikruju
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimePen. 07 15, 2011 6:56 pm

nebent po 10 metų Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
Fallen Angel
Narys
Fallen Angel


Posts : 1119
Reputation : 1
Join date : 2011-08-16
Age : 31

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 2:45 pm

Trečia diena sapnuoju Andy *darosi baisu*
1 sapnas buvo toks, kad mes tiesiog sedėjom ir kalbėjom.
2 sapnas buvo kad Andy su Jke nepasidalino hugo boss kvepalų. buvom turbūt perisrengimo kambariuke nes durys vis varstėsi ir jake vis su jais vaikščiodavo. plius buvo laikas po paramore koncerto * kaip tie čia atsirado aš nežinau. beveik neklausau paramore*
3 sapnas kurį sapnavau kaip tik šiąnakt buvo paprastas tuo, kad atmenu tik Andy veidą ir kad jo lūpos judėjo turbūt kažką šnekant. bet katinas ėmė draskyt mano ranką tai pabudau * tuo metu jo nekenčiau*

šiaip keista, nes Andy man net nėra mėgstamiausias BVB narys, bet kartu miela ;DD
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 6:52 pm

Awww, net trys naktys su Andy... What a Face Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
Fallen Angel
Narys
Fallen Angel


Posts : 1119
Reputation : 1
Join date : 2011-08-16
Age : 31

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 6:55 pm

galėjo būt Ashley. nu why me turi sapnuot Andy???? ;DDD nenoriu ;DDD nesiskundžiu, bet galėtų ir mano samone pakeist mintis ;DD jai šiandien sapnuosiu vėl tai nežinau ;DD
Atgal į viršų Go down
Nicole
Moderatorius
Nicole


Posts : 1191
Reputation : 0
Join date : 2011-07-02
Age : 30
City : Klaipėda

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeTr. 08 17, 2011 7:12 pm

Čia tikriausiai aš vienintelė jų dar nesapnavau Very Happy
O šiaip tai man taip be ryšio būna: daug laiko praleidžiu prie BVB, o sapnuoju TH Very Happy
Atgal į viršų Go down
Omen.
Narys
Omen.


Posts : 126
Reputation : 0
Join date : 2011-07-02

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeKv. 08 18, 2011 6:26 am

Nicole rašo:
Čia tikriausiai aš vienintelė jų dar nesapnavau Very Happy
O šiaip tai man taip be ryšio būna: daug laiko praleidžiu prie BVB, o sapnuoju TH Very Happy
Nevienintėlė , Simona , nevienintėlė . O labaaai norėčiau susapnuoti ;D Ei , o tikit sapnų reikšmėm ?
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeKv. 08 18, 2011 8:59 am

Tikiu, nes kai susapnavau, kad Andy nelaimė atsitiko, tai taip ir nutiko.
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
Fallen Angel
Narys
Fallen Angel


Posts : 1119
Reputation : 1
Join date : 2011-08-16
Age : 31

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeSk. 08 28, 2011 7:28 pm

aš šiandien sapnavau BVB!! ir tik dabar atsiminiau *ot atmintis*
bet ne viska nuosekliai. taigi sapnavau jake. kad siulė man deštos valgyt. ir kad patom twittery susrašinėjau su visais. veiksmas vyko sodyboj ir pro langa šviete kaip Andy žvejoja. patom po pauzės kai buvau atsikėlus išleist katino ir vel nuejau miegot irgi žinau, kad sapnavau Andy, Nikki Sixx ir vestuves xDD rimtai man mažiau reikia twittery sedėt....



Paskutinį kartą redagavo Fallen Angel, Sk. 08 28, 2011 8:35 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Darkness
Moderatorius
Darkness


Posts : 304
Reputation : 0
Join date : 2011-07-01
Age : 26
City : Bettery City

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeSk. 08 28, 2011 8:05 pm

Neblogi tavo sapnai :DD Jake dešros siūlo, Andy žvejoja, Andy ir Nikki Sixx vestuvės... :DDDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.justtoma.blogspot.com
Fallen Angel
Narys
Fallen Angel


Posts : 1119
Reputation : 1
Join date : 2011-08-16
Age : 31

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeSk. 08 28, 2011 8:22 pm

tas su dešra nesveikas buvo ;DDD bet nepamenu kad bučiau valgius ;D ne jų vestuvės. neaiškiai parašiau, žinau kad buvo vestuvės ir kad tie du dalyvavo, dar kažką aptarinėjo ;D bet dabar pagalvojus tai ką sapnavau tai galima sakyt bene viskas kaip nors susije su mano veikla ir mintimis prieš einant miegot ;D
žodžiu nukvaišusio žmogaus ir sapnai tokie ;DD

Atgal į viršų Go down
Nicole
Moderatorius
Nicole


Posts : 1191
Reputation : 0
Join date : 2011-07-02
Age : 30
City : Klaipėda

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeŠt. 10 08, 2011 9:56 am

Pagaliau ir aš juos susapnavau :DD Vakar prisižiūrėjau tų naujų foto iš jų koncerto in Southampton University. Tai sapnavau, kad jie surengė koncertą mano buvusioj mokykloj :DD Pz keistas jausmas buvo jos pamatyt in LT, kad ir sapne Very Happy
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeŠt. 10 08, 2011 2:43 pm

Ir dar mokykloj xD
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
Nicole
Moderatorius
Nicole


Posts : 1191
Reputation : 0
Join date : 2011-07-02
Age : 30
City : Klaipėda

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeŠt. 10 08, 2011 2:51 pm

Kad mokykloj tai man neatrodo labai keista, nes pažiūrėjus į praeitos dienos nuotraukas iš koncerto, tai man atrodo, kad mano buvusioj scena net didesnė už tą :DD
Atgal į viršų Go down
shitwhile
Narys
shitwhile


Posts : 17
Reputation : 0
Join date : 2012-01-26
Age : 26
City : Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimePen. 01 27, 2012 7:33 pm

kooooodėėl jum tokia laimė ir susapnavot juos????? kaip norėčiau bent kartą susapnuoti juos.....awww....dar jeigu galėčiau valdyt savo mintis tai jaučiu šėlčiau aš savo sapnuose.... xD baltas pavydas jum.....
Atgal į viršų Go down
nimfa12
Narys
nimfa12


Posts : 7
Reputation : 0
Join date : 2012-03-30

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimePen. 06 08, 2012 8:18 am

Aš tai juos ne pirmą kartą sapnuoju, bet šitas juokingiausias buvo :

Žodžiu BVB nariai važinėjo per visą Lietuvą ir lankydavo jų fanus. Ir į mano miestelį atvažiavo. Pasirodo buvau vienintelė jų fanė visam miestelį. Tai jie pas mane, net savaitei apsistojo. Vieną dieną pas mane pabuvo ir pasakė, kad važiojam pas tavo babą į kaimą pabūt ( X DDD). Žodžiu nuvažiuojam ( jau tada vakaras buvo) lovos jiems paklotos. Visi nueina į savo kambarius, o Andy miegojo virtuvėj ( : DD neįsivaizduoju kaip ten lova atsirado ) aš dar su Andy sėdžiu toj virtuvėj šnekuos ir ateina baba. O tuo metu su manim besišnekėdamas valgė grudėtą varškę ( : DDDDDDD) tai baba ir klausia jo
-Kodėl tu vaikuti tiek mažai valgai? ( x DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD) ir tuo metu būtinai turėjo nuskambėt žadintuvas ir mane prikelt. Sleep Tai ir Andy nespėjo atsakyt į babos klausimą : DD Atsikėlus juoktis pradėjau Very Happy noriu dar kažką panašaus susapnuot lol!
Atgal į viršų Go down
gabash
Narys
gabash


Posts : 7
Reputation : 0
Join date : 2013-03-09
Age : 24

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeŠt. 03 09, 2013 4:25 pm

Šitą sapną sapnavau dar prieš tapdama jų fane. Po sapno nutariau geriau įsiklausyti į jų muziką ;3
Tai vat, stoviu aš priešais didžiulį pastatą, ant jo didelėm raidėm užrašyta BLACK VEIL BRIDES. įeinu į tą pastatą o ten Ashley ir Andy kavą geria (xD) toliau paeinu, prieinu duris, atidarau jas, ten Jinxx su Jake bučiuojasi (xDDD) tada prieinu prie staliuko kur Andy ir Ashley kavą geria, staiga atbėga CC ir aš nubudau XD
Atgal į viršų Go down
Arielle
Narys
Arielle


Posts : 61
Reputation : 1
Join date : 2013-01-08
Age : 28
City : Šilutė

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeŠt. 03 09, 2013 4:31 pm

Sapnavau, kad turėjau įrašų studiją ir kad BVB atėjo pas mane perrašyti kažkokias dvi dainas Very Happy
Atgal į viršų Go down
RaudonaPieva
Narys
RaudonaPieva


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 35
City : Šiauliai/Vilnius

Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitimeŠt. 03 09, 2013 8:23 pm

O merginos fainiai sapnai.. Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sapnai su Black Veil Brides Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai su Black Veil Brides   Sapnai su Black Veil Brides Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai su Black Veil Brides
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kodėl turėtume didžiuotis Black Veil Brides?
» Black Veil Brides nuotraukos/gif'ai
» Black Veil Brides apdovanojimai
» sharkeen.lt parašė apie Black Veil Brides
» Įžymūs žmonės apie Black Veil Brides

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 
BAND
 :: BLACK VEIL BRIDES
-
Pereiti į: