Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Koncertų datos

Go down 
+4
Nicole
Darkness
Omen.
Vampyrė
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
RaudonaPieva
Narys
RaudonaPieva


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 35
City : Šiauliai/Vilnius

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 17, 2013 7:37 pm

Nesupykčiau..bet deja tokios funkcijos pas juos nėra..o money reikia....jau taip atsisakynėju daug ko..nes to ir to reiktų, bet ne..taupom pinigus..aš ir apie darbą mastau, kad reik susirast ir užsidirbt taip greičiau..
Atgal į viršų Go down
egleechelon
Narys
egleechelon


Posts : 12
Reputation : 0
Join date : 2013-01-17

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 17, 2013 7:40 pm

Man ir, bet visiškai planai atkrito, nors vienas liko. Dar vienas koncas. Tau gerai, kai pilnametė esi Smile Rask man darbą 17m Smile Fun nu. Verskis kaip nori.
Atgal į viršų Go down
RaudonaPieva
Narys
RaudonaPieva


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 35
City : Šiauliai/Vilnius

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 17, 2013 7:47 pm

O..dvigubai tada jau reik planuot tau. Na tas taip, bet kai gyveni iš tėvų kišenės kitam mieste vėl yra kitaip. Tai pabandyk paieškok kokių lankstinukų nešiojimo ar kur būna pardėse tos degustacijos tai man rods priima visus.
Atgal į viršų Go down
egleechelon
Narys
egleechelon


Posts : 12
Reputation : 0
Join date : 2013-01-17

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 17, 2013 8:01 pm

Aš turiu vilties, kad rasiu. Jo vasarą lengva, db ne, bet turiu vilties.
Atgal į viršų Go down
RaudonaPieva
Narys
RaudonaPieva


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 35
City : Šiauliai/Vilnius

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeKv. 01 17, 2013 8:40 pm

Viskas bus gerai ir mes rasim kaip užsidirbt Smile
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 26, 2013 9:59 am

Nepasiduokit žmonės, mes važiuosim į tą Lenkiją, pamatysit! :DD
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
RaudonaPieva
Narys
RaudonaPieva


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 35
City : Šiauliai/Vilnius

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 26, 2013 11:01 am

Kad važiuosim tai tikrai..tik vat reik pinigų iškažkur gaut ir plius susiorganizuot viską nomaliai..o tada party ..Very Happy
Atgal į viršų Go down
RaudonaPieva
Narys
RaudonaPieva


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 35
City : Šiauliai/Vilnius

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 19, 2013 10:16 pm

Sorry už antrą postą, bet jei matėt fb evente, kuris yra mano paraše, tai iki kovo pradžios reikia pasakyt tiksliai ar varot ar ne. Smile
Atgal į viršų Go down
Vampyrė
Admin
Vampyrė


Posts : 1313
Reputation : 1
Join date : 2011-06-30
Age : 31
City : Vilnius

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 11, 2013 2:08 pm

Tai va. galėsim apraudot balandžio 17d kartu Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://blackveilbrides.forumlt.com
RaudonaPieva
Narys
RaudonaPieva


Posts : 107
Reputation : 0
Join date : 2013-01-03
Age : 35
City : Šiauliai/Vilnius

Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitimeKv. 04 11, 2013 4:23 pm

Oij tikrai taip.. gaila, bet ką jau padarysi taip gavosi ...nors patys kalti, kad mūsų nebus..nereik važiuot į visokias pozdane..tam yra Varšuva, kad visi pasiekt galėtų XD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Koncertų datos - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertų datos   Koncertų datos - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Koncertų datos
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: 
BLACK VEIL BRIDES
 :: PASIRODYMAI
-
Pereiti į: